İkili Opsiyon Nedir? OptionRally İncelemesi HighOption Hesabı Aç Anyoption İncelemesi OptionBit İncelemesi OptionYard İncelemesi

İKİLİ OPSİYON REHBERİ.COM, YASALARIN TANIDIĞI BÜTÜN HAKLARI KULLANARAK, WEB SİTESİ, PLATFORM, İÇERİK VE HİZMETLER İLE İLGİLİ HİÇBİR TEMİNAT VERMEZ. HERHANGİ BİR TEMİNAT VERMEYİ REDDEDER. BUNA SIFAT, MÜLK, TİCARİ UYGUNLUK, HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUK, MÜLKİYET HAKLARINI İHLAL ETMEME, TİCARET SÜRECİ, PERFORMANS VE İFA SÜRECİ DAHİLDİR. İFADE EDİLEN, ZIMNİ VEYA KANUNİ HİÇ BİR TEMİNAT VERMEZ. HER TÜRLÜ SORUMLULUKTAN KENDİNİ MUAF TUTAR. İKİLİ OPSİYON REHBERİ.COM, (I) WEB SİTESİNİN GÜVENLİĞİ, KESİNLİĞİ VE HASSASİYETİ, DAYANIKLILIĞI VE GÜVENİRLİLİĞİ, DAKİKLİĞİ VE PERFORMANSI, İÇERİĞİ, PLATFORMU VE HİZMETLERİ HAKKINDA; VE (II) WEB SİTESİNİN PLATFORMU VE HİZMETLERİNİN KESİNTİSİZ, HATASIZ VEYA HERHANGİ BİR HATANIN BERTARAF EDİLECEĞİNE DAİR; VE (III) WEB SİTESİ, PLATFORM VE HİZMETLER HAKKINDA VE TARAFINDAN SAĞLANAN PERFORMANS, KESİNLİK VE HASSASİYET, KALİTE, PARA BİRİMLERİ, HERHANGİ BİR BİLGİNİN KULLANIŞLILIĞI, BÜTÜNLÜĞÜ VE EKSİKSİZLİĞİ KONULARINDA İFADE EDİLEN VEYA ZIMNİ OLAN HİÇBİR TEMİNAT VERMEZ, HERHANGİ BİR TEMİNAT VERMEYİ REDDEDER.

  • Bu sitede yer alan her türlü bilgi ve materyalin hakkı İkili Opsiyon Rehberi’ne aittir.
  • İzin alınmadan bu bilgi ve materyaller hiçbir şekilde kullanılamaz.
  • Aksi bir uygulama ile karşılaşılması halinde ivedi olarak yasal yollara başvurulacaktır.
  • İkili Opsiyon Rehberi.com’da yer alan bazı linkler (Yönlendirmeler) ile başka sitelere ulaşabilirsiniz. İkili Opsiyon Rehberi.com, hiçbir şekilde bu sitelerde yer alan herhangi belge, bilgi, ve dökümandan sorumlu değildir.