İkili Opsiyon Nedir? OptionRally İncelemesi HighOption Hesabı Aç Anyoption İncelemesi OptionBit İncelemesi OptionYard İncelemesi

Vopsiyon İncelemesi

vopsiyon İncelemesi

Vopsiyon İkili Opsiyon Şirketi Hakkında

vopsiyon İncelemesi

Finans piyasalarında uzun süreli bir tecrübeye sahip bir şirket olan Vopsiyon, size günümüzün en popüler ve sık kullanılan yatırım araçları olan emtialar, pariteler, hisse senetleri ve borsa endeksleri üzerinde zaman ve mekan sınırlaması olmadan özgürce yatırım yapmanızı sağlıyor.

Sadece bir internet bağlantısı ve mobil cihaz, bilgisayar ile kolayca ve hızlıca tüm finansal yatırım işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Yatırımlarınızı mekan ve zamana bağlı olmadan esnek bir şekilde yönetme imkanı vermesi yanı sıra üyelerine büyük bir çok kolaylıklar sunulmakta.

Vopsiyon ile yaptığınız işlemlerden sadece dakikalar içinde %70’e varan kazançlar sağlayabilirsiniz.

Vopsiyon İşlem Platformu

Vopsiyon’un gelişmiş ve güvenli yatırım platformu size tüm işlemlerinizi hiç bir program ya da yazılım yüklemeden tarayıcınız üzerinden tamamen yüksek güvenlikli 128 bit SSL şifrelemesi ile yapmanıza imkan veriyor. Bu şifreleme sistemi verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin başka ellere geçmesini engellerken, işlemlerinizinde sorunsuz şekilde yerine getirilmesini sağlıyor.

Yatırım platformun’da tercih ettiğiniz yatırım aracını hızlı ve kolay şekilde seçmeniz için size kullanım kolaylığı sağlaması amaçlanmıştır. Platformu kullanmanın her seviyeden bilgisayar kullanıcısı için kolayca işlem yapacakları şekilde geliştirildi.

Platform üzerinde 100’e yakın yatırım aracını bulabilirsiniz, yatırım araçları genel kategorileri olan emtialar, döviz cinsleri, hisse senetleri ve endeksler arasında ikili opsiyon işlemleri yapabiliyorsunuz.

Vopsiyon Ekran Görüntüleri

Vopsiyon Özellikleri

Platformu inceleme sürecimizde ilgilimizi çeken şeylerden bir diğeri ise site içerisine saklanmış olan ücretsiz deme hesabının olmasıydı. Biraz araştırma yaptıktan sonra ancak 200 dolarlık bir yatırımın sonucunda kullanıcıların bu hesabı açabileceklerini gördük. İlk etapta dezavantaj gibi gözükse de, ikili opsiyon ticareti yapan diğer rakiplerine göre böyle bir seçeneğin olmasının da oldukça pozitif bir yön olduğunu söyleyebiliriz.

Yatırımcıya oldukça faydasının olacağını düşündüğümüz bir diğer artı özellik ise "Geri Al" (Buy Back) seçeneğinin olmasıydı. Geri alma seçeneği sayesinde yatırımcı işlemin kapanmasından 5 dakika eveline kadar yapmış olduğu işlemi iptal edebilmekte, bu sayede yatırılan paranın tümü geri verilmesede kaybın önüne geçilebilmektedir.

Platform içerisinde kullanıcılar için oldukça faydalı olabileceğini söyleyebileceğimiz, ticaret ile ilgili terimlerin karşılıklarının yeraldığı, oldukça geniş bir kaynak merkezi de yeralmaktadır.

Sonuç olarak, Vopsiyon’ın özellikle yeni kullanıcılar için faydalı olacağını düşündüğümüz geniş bonus seçeneklerine sahip olması bizleri çok sevindirdi. Ne kadar da sadece bonus seçenekleri ile broker seçmeyi tavsiye etmesekte bu özellikler sayesinde Vopsiyon’u seçmek yatırımcıya büyük avantajlar sağlayacaktır.

Vopsiyon Müşteri Hizmetleri

vopsiyon Müşteri HizmetleriVopsiyon‘un önemli avantajlarından birisi de özellikle sunduğu müşteri desteği, üyelerinden gelen tüm talepler aynı zamanda müşterilerin işlem süresince, hesap açma, para yatırma ve çekme işlemlerinde son derece hızlı şekilde yerine getirilmektedir.

Vopsiyon, sundugu gelişmiş destek hizmeti sabah 09:00 ile akşam 20:00 arasında haftanın 5 günü kesintisiz verilmektedir. Tamamen Türkçe olarak sunulan destek canlı sohbet, telefon ve e-posta üzerinden gerçekleşiyor.

Vopsiyon İncelemesi Sonucu – Vopsiyon Güvenilir mi?

vopsiyon İncelemesiKazançlı yatırımın merkezi olan Vopsiyon‘a şimdi ücretsiz bir hesap açarak kolayca test edebilirsiniz. Yatırım yaparken en önemli faktörün aslında sizin için büyük bir öneme sahip olacak olan destek ve finansal piyasalarda gerekli eğitimin alınmasını Vopsiyon ekibi size ücretsizce sağlayacaktır.

Tamamen Türk bir firma olan Vopsiyon ile işlem yapmak oldukça kolay bir hale geliyor. İngilizce’den Türkçe’ye çeviri sırasında olan anlam kopukuları olmadan rahatça ticaretinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tamamen Türkçe desteği ise herhangi bir konuda takıldığınız zaman anında size geri dönüş yaparak işlem yapmanızı oldukça kolay bir hale getiriyor.

Kolay, basit, anlaşılır yapısı ile hemen şimdi sizde ücretsiz hesabınızı açarak yatırım dünyasına 100$’lık bir yatırımla kolayca giriş yapabilirsiniz.

Vopsiyon Hakkında

Broker
vopsiyon
Kuruluş
2010
Ülke
Kıbrıs
Min. Depozito
100$

Vopsiyon Genel Değerlendirme

Popülarite
4
Güvenirlik
4.5
Bonus
3
Müşteri Serv.
4
Tasarım
4
Ödeme
4.5

Ödeme YöntemleriArtıları ve Eksileri

Tamamen Türk bir şirket
Kaliteli müşteri servisi
Ödemeler zamanında yapılıyor
Opsiyon oluşturma seçeneği
Kısıtlı bonus seçebekleri