İkili Opsiyon Nedir? OptionRally İncelemesi HighOption Hesabı Aç Anyoption İncelemesi OptionBit İncelemesi OptionYard İncelemesi

Opteck İncelemesi

Opteck Hesabı Aç

Opteck İkili Opsiyon Şirketi Hakkında

Opteck İncelemesi

Opteck, 2012 yılında Amerika, Rusya ve Arap Emirliklerinde büyük bir çıkış sağlamış ve Türkiye piyasasına 2013 yılında hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.Kurulduğu yıldan beri ikili opsiyon piyasasında liderliğe oynayan Opteck, Bnet online Ltd. tarafından kurulmuş özel bir İngiliz firmasıdır. Şirket bünyesinde farklı alanlardan uzman kadrolar barındırmaktadır: Teknoloji, oyun, program yazılımı, finans ve özellikle online ticaret alanında profesyonel çalışanlar bünyelerinde mevcuttur ve bu kişilerin beraber çalışımı Opteck firmasının başarı sırrıdır.

Opteck İşlem Platformu

Opteck müşterilerine sunduğu hizmetler açısından ikili opsiyon ticaret platformları arasında en girişimci ve en özgünüdür.

Yatırımcılar farklı ticaret modellerinden birini seçerek (Üstünde/Altında, Tek Temas, Üst Sınır/Alt Sınır) 75’in üzerinde farklı aktifin ticaretini yapabilirler. Fakat Opteck platformunda sunulan aktifleri asıl özgün ve başarılı kılan özellik bu aktiflerin özenle seçilmesi ve en popüler ve en yüksek kaliteye sahip olmalarıdır. Ticareti yapılabilen ve yatırıma açık yerel hisseler, endeksler ve daha fazlası Opteck müşterilerinin rahatlığı için tercih edilmiştir.

Opteck platformunun kendisi bile diğer platformlara kıyasla başlı başına bir artıdır. Kolay kullanımı ve göz almayan tasarımıyla sizleri kendine hayran bırakır.

Basitliği, netliği ve yatırımcılara sunduğu sınırsız ticari bilgi desteğiyle Opteck yeni başlayan ve tecrübeli yatırımcıların tek tercihi olma konusunda ısrarlı.

Opteck Ekran Görüntüleri

Opteck Özellikleri

Opteck birçok konuda müşterilerine sınırsız olanak sağlamaktadır:
Opteck.com, kullanımı kolay ve platformları basit bir dille yazıldığından yatırım yapmak isteyen müşterilerin hayatlarını kolaylaştırır.
Opteck, tamamiylen ikili opsiyon eğitimi üzerine kurdukları http://themarket.opteck.com siteleri veya finans uzmanları yoluyla sizlere istediğiniz bilgileri ve eğitimi sunar.
Güvenilir – Opteck dünyada hizmet veren birden çok şubesiyle en güvenilir ikili opsiyon platformlarından biridir. Bünyesinde yazılım uzmanları, finans uzmanları, pazarlama uzmanları gibi bir çok alandan uzman çalışanlar bulundurur.
Opteck sizlere ana dilinizde müşteri desteği verir. Bilgili ve sabırlı müşteri temsilcileriyle dilediğiniz detayları istediğiniz zamanda elde edebilirsiniz.

– Yatırımlar grafikler yoluyla yapılabilir.
– Opsiyon dolum süreleri en az 3 dakikayla en fazla 24 saat arasında değişir.
– Profesyonel ve aydınlatıcı eğitim araçları
– Daha büyük kazançlar elde edebilmek için bireylere özel 1’e 1 hesap yöneticileri
– Yatırımcıların kolaylığı için özenle seçilmiş yüksek kalite aktifler

Opteck Müşteri Hizmetleri

Opteck Müşteri HizmetleriOpteck platformunda hesap açmak ve ticaret işlemleri gerçekleştirmek tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır.
Yatırımcılar Opteck platformuna evlerinin rahatlığından erişerek kısa zaman içinde büyük kârlar elde edebilirler.
Bütün bunlara ek olarak uzman Opteck müşteri destek ekibi sizler için 24/7 email, chat veya ücretsiz telefon yoluyla yardım etmek için hazırdırlar.

Opteck İncelemesi Sonucu – Opteck Güvenilir mi?

Opteck İncelemesiOpteck butik bir ikili opsiyon brokerıdır ve müşterilerine en kaliteli aktifleri ve yüksek kazanç oranlarını sunar.
Sizlere tavsiyemiz müşterilerinin kazançları için özel eğitim hizmeti sunan bu butik Şirketi zaman kaybetmeden denemenizdir.

Opteck Hakkında

Broker
Opteck
Kuruluş
-
Ülke
İngiltere
Min. Depozito
200$

Opteck Genel Değerlendirme

Popülarite
4
Güvenirlik
5
Bonus
4
Müşteri Serv.
3
Tasarım
4
Ödeme
4.5

Ödeme YöntemleriArtıları ve Eksileri

Ücretsiz demo hesabı
Katılım bonusu
Kullanıcı dostu arayüz
Mobil kullanım desteği
-----